Keykubat Mountain Run

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 4,6 0 272 -155
Checkpoint 1 4,6 7,4 272 996 -192 1:30
Checkpoint 2 12 8,4 1268 171 -944 3:00
Checkpoint 3 20,4 7 1439 161 -227 4:30
Bitiş 27,4 0 1600 0 0 6:00

Program

1 Nisan 2022

10:00 - 20:00 EXPO - İskele Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - İskele Meydanı

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - İskele Meydanı

2 Nisan 2022

04:45 - 21:00 Bilgi Merkezi - İskele Meydanı

04:45 - 05:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (AUT ve TMM) - İskele Meydanı

05:30 - 06:15 Bırakma Çantası Teslimi (AUT ve TMM) - İskele Meydanı

06:15 - 06:25 AUT ve TMM Koşu Brifingi - İskele Meydanı

06:30             AUT ve TMM  Startı - İskele Meydanı

07:30 - 08:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (KMR ve AST) - İskele Meydanı

07:30 - 08:45 Bırakma Çantası Teslimi (KMR ve AST) - İskele Meydanı

08:45 - 08:55 KMR ve AST Koşu Brifingi - İskele Meydanı

09:00             KMR ve AST Startı - İskele Meydanı

09:00 - 20:00 EXPO - İskele Meydanı

12:15 - 12:45 KMR İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 TMM İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

15:00             KMR Zaman Limiti

15:00             KMR ve AST Ödül Töreni  İskele Meydanı

17:00             TMM Zaman Limiti

18:00 - 18:35 AUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21:00             Alanya Ultra Trail Ödül Töreni-  (AUT ve TMM) İskele Meydanı

21:30             AUT Zaman Limiti

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Merrell Alanya Ultra Trail, şehrin sembolü olan Kızıl Kule'den başlayıp Kale surları, Damlataş Mağarası ve muz tarlalarından geçerek tarihi kervan yolları, Yörük yolları ve parkurları ile Torosların zirvesine ulaşıyor.

Yarış 2 Nisan 2022 tarihinde saat 06.30'da Alanya şehir merkezinde başlıyor. Katılımcılar kursu 15 saatin altında yarı yeterli bir şekilde bitirmelidir, yani.Olası hava koşulları için koşularının güvenliğini sağlamak için gerekli ekipmanı taşımaları gerekir.

2. Katılım Şartları

Koşu, 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 2 Nisan 2022 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir bir sağlık belgesine veya atletizm,bisiklet, triatlon, oryantiring veya dağcılık federasyonundan onaylı sporcu lisansına sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler, koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.

3. Kayıt

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar alanyaultra.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 21 Mart 2022'dir.

Parkur değişiklikleri için son tarih 21 Mart 2022'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.

Maksimum katılımcı sayısı 750 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • - İadesiz kayıt ücreti: 360 TL.
  • - İade edilebilir ücret: 410 TL. (14 Şubat 2022 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılabilir.)
  • - 14 Şubat 2022 tarihinden sonra kayıt ücreti: 410 TL'dir (İadesiz).

 


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category
2001 Denisa Ionela Dragomir Merrell - Red Bull Kadın 40-
2002 Oihana Azkorbebeitia Urizar Merrell Kadın 40+
2003 Maral Khalajeskandari Kadın 40-
2004 Melek Gülmez Kadın 40-
2005 Valentin Medvedev Chips Crew 783 Erkek 40-
2006 Kübra Karakuş Kadın 40-
2007 YUSUF MUTLUAY Erkek 40-
2008 Milad Omidi Erkek 40-
2009 Aysel Yalaç Salomon Team Turkey Kadın 40-
2010 Özgür Cihan Erkek 40-
2011 Enes Erdoğan Bisiklet Akademisi Erkek 40-
2012 Halil İbrahim Kovar Erkek 40-
2013 Özge Özkan Adım Adım Kadın 40-
2014 Liudmila Prokudina Crazy Squirrels Kadın 40-
2015 Mahsa Meykhosh Kadın 40-
2016 Maria Popkova Vokueva Team Kadın 40-
2017 Oleksii Sukhetskyi Erkek 40-
2018 Erhan Obuz ODTÜ MÇG Erkek 40-
2019 Sergei Milykh Thrace Territory Erkek 40-
2020 Georgii Rylkov ERA Erkek 40-
2021 Erhan Çalışkan ANADAK Erkek 40-
2022 Betül Ağaç Obuz ODTÜ MÇG Kadın 40-
2023 Ece İbanoğlu ODTÜ MÇG Kadın 40-
2024 Seçkin Büyücek Erkek 40-
2025 Sitem Gök Erkek 40-
2026 Tayebeh Afshoun Kadın 40-
2027 Berkay Kaan Karatas TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ Erkek 40-
2028 Gönül Tezel Kadın 40-
2029 Saba Nazi Enjileh Kadın 40-
2030 Serdar İnan Erkek 40-
2031 Ira Guliaeva VOKUEVA TEAM Kadın 40-
2032 Yiğit Köksel MERSINRUNNING Erkek 40-
2033 Anatoly Gubenkov Ironzel Erkek 40-
2034 Melis Şentürk Team Gorilla Kadın 40-
2035 Ecem Acar Kadın 40-
2036 Vasiliy Ivanov JusTTri Erkek 40-
2037 Cansu Tenik Bireysel Kadın 40-
2038 Fatih Kale FK Running Erkek 40-
2039 Ali Rıza Aksoy Bisiklet Akademisi Erkek 40-
2040 Mustafa Orhan KayaRunningTeam Erkek 40-
2041 Tina Kheiri Asheghloo Kadın 40-
2042 Mahmoud Farhad tehrun club Erkek 40-
2043 Pavel Ekimov Veliky Novgorod Erkek 40-
2044 Emre Sarı Erkek 40-
2045 Zhanna Vokueva VOKUEVA TEAM Kadın 40-
2046 Faruk Yigen KOSTURAN Erkek 40-
2047 Murat Tanınmış İzeltas Erkek 40-
2048 Nikoo Salimi Ultra Sky Trial Iran Kadın 40-
2049 Mehmet Arı MERSİN RUNNING Erkek 40-
2050 Narmineh Mohammadtavoli Kadın 40-
2051 Tugba Çelik Kadın 40-
2052 Sergey Popov Iloverunning Erkek 40-
2053 Akın Yeniceli Uşak Türk Telekom Spor Kulübü Erkek 40-
2054 Valeriya Vergilova Alipieva Kadın 40-
2055 Serdar Tüysüz TUR-HALL Erkek 40-
2056 Yuliia Tarasova I Love Supersport Odessa Kadın 40-
2057 Daniil Danilenko СhipMunks Erkek 40-
2058 Meltem Sarp BOLD Trail Kadın 40-
2059 Başak Uluyılmaz ANTEVORTEM Kadın 40-
2060 Dmitrii Kvasov antalyada.ru Erkek 40-
2061 Konstantin Sherpaev Crazy Squirrels Erkek 40-
2062 Anton Livanov Crazy Squirrels Erkek 40-
2063 Vitalii Matviiuk VOKUEVA TEAM Erkek 40-
2064 Fedor Golubov Erkek 40-
2065 Ugur Ernalbant FKRunning Erkek 40-
2066 Siavash Shafiei Dehabadi Erkek 40-
2067 Songül Ezer klosdag Kadın 40-
2068 Utku Arıcı Mersin Running Erkek 40-
2069 Erdoğan Özkan Mersin Running Erkek 40-
2070 Alina Kruglova Sky Run Group Almaty Kadın 40-
2071 Burçin Uğur San es es running Erkek 40-
2072 Akın Kaygısız Ankara Koşuyor Erkek 40-
2073 Halil Kaynak Bireysel Erkek 40-
2074 Yıldırım Bayazıt geostatik Erkek 40-
2075 Serhat Kuşeli Erkek 40-
2076 Viktor Simashko I love running Odesa Erkek 40-
2077 Kadir Çelik ÇOCUK EĞİTİMİ DERNEĞİ Erkek 40-
2078 Huseyin Şirin Erkek 40-
2079 Nazlı Varol Kadın 40-
2080 Sinan Oğuzhan Özsan Erkek 40-
2081 Kateryna Zhabotynska I Love Supersport Odessa Kadın 40-
2082 Ibrahim Bitiş MERRELL RUNNING TEAM Erkek 40-
2083 Caner Turay Erkek 40-
2084 Mariia Neverova VOKUEVA TEAM Kadın 40-
2085 Ahmet Mumcu Rocket Team Ultra Erkek 40-
2086 Samet Önder Erkek 40-
2087 Sertan Yetişkin Suel Team Erkek 40-
2088 Oğuzhan Mutaf Suel Team Erkek 40-
2089 Ekaterina Moiseeva RUNLABClub Kadın 40+
2090 Semih Sertan Erkek 40+
2091 Berat Özel Kadın 40+
2092 Talat Demirel Erkek 40+
2093 Mümin Güneş Team Run Bo Erkek 40+
2094 Hüseyin Ümit Hatıp Erkek 40+
2095 Mustafa Özgür Ateş MERSİN RUNNİNG Erkek 40+
2096 Roman Denysenko Chameleon Club Erkek 40+
2097 Ibrahım Comert Erkek 40+
2098 Evin Tan Koşturan Kadın 40+
2099 Arif Yazıcı ANADAK Erkek 40+
2100 Anvar Mıngazov Erkek 40+
2101 Eyüp Sultan Hasanbaşoğlu Erkek 40+
2102 Suha Akman BOLD UNION Erkek 40+
2103 Yulia Bogdanova Kadın 40+
2104 Onur Ernalbant FK Running Erkek 40+
2105 Argün Katırcı ORDOS Erkek 40+
2106 Cem Arıtürk Team Run.BO Erkek 40+
2107 Adil İlker Güven Ankarunning Erkek 40+
2108 Dmitrii Avdeev VOKUEVA TEAM Erkek 40+
2109 Soner Büyükatalay Ordos Erkek 40+
2110 Antoine Sabatier Istanbul Expat Runners Erkek 40+
2112 Ezgi Gözüyeşil Batuman BİREYSEL Kadın 40+
2113 Süleyman Ozan Baltacı YESIDO-TBL Pascha Bay Erkek 40+
2114 Shahram Jamarani Erkek 40+
2115 Fatih Topçu ASLA DURMA Erkek 40+
2116 Yevgen Liesnikov ZR Team LEVEL Erkek 40+
2117 Ersavaş Güdül TEAM RUN.BO Erkek 40+
2118 Mustafa Kütük FK RUNNING Erkek 40+
2119 Bahri Bülent Özel Erkek 40+
2120 Hakan Emden kosturan Erkek 40+
2121 Ömür Birler ORDOS Kadın 40+
2122 HATİCE YERLİKAYA YESIDO Kadın 40+
2123 Sinan Öncel Bisiklet Akademisi Erkek 40+
2124 Alper Adaş Demir adimlar spor kulübü Erkek 40+
2125 Bahadır Boran Runformance Erkek 40+
2126 Evgeniia Venediktova VokyevaTeam Kadın 40+
2127 Sergey Zaderey VOKUEVA TEAM Erkek 40+
2128 Nedim Urcan LimitSensin Erkek 40+
2129 Ebru Boz KOŞTURAN Kadın 40+
2130 Serdar Özdemir Erkek 40+
2131 Mykola Siutkin KliMTeam Erkek 40+
2132 Ozgul Kucuk Adım Adım Kadın 40+
2133 Sybille Villette IER Ludus Athletics Kadın 40+
2134 Cenk İsmail Bozoklar ODTÜ MÇG Erkek 40+
2135 Roman Zalevskii VOKUEVATEAM Erkek 40+
2136 Bora Kıvrak ADIM ADIM Erkek 40+
2137 Bike Geckinli Team Run.BO Kadın 50+
2138 Sergei Senchenko Erkek 50+
2139 Ali Özkan Taşkıran Alanya Running Club Erkek 50+
2140 Elvan Tekinkaya İDADİK Kadın 50+
2141 Kamil Günas ODTU MÇG Erkek 50+
2142 Elena Busygina VOKUEVA TEAM Kadın 50+
2143 Uğurhan Akyüz ODTÜ MÇG Erkek 50+
2144 Güngör Gök Erkek 50+
2145 Vladimir Guryanov Erkek 50+
2146 Ahmet Kavalcı ODTÜ MÇG Erkek 50+
2147 Yücel Demir ODTÜ MÇG Erkek 50+
2148 Silvio Braggiotti İDADİK Erkek 50+
2149 Ali Hafta Mersin Running Erkek 50+
2150 Ercument Bulut Erkek 50+
2151 Naciye Degırmencıoglu YESİDO Kadın 50+
2152 Özgür Tetik Merrell Türkiye Erkek 40+
2153 Erdinç Kef BOYNER DYNAMIC TEAM Erkek 40-