Keykubat Dağ Koşusu

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 5 0 0 0
Checkpoint 1 5 8 177 0 0 1:30
Checkpoint 2 13 9,5 1294 0 0 3:00
Checkpoint 3 22,5 6,5 1375 0 0 4:30
Bitiş 28 0 1600 0 0 6:00

Program

22 Mart 2019

10:00 - 20:00 EXPO 

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi 

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi 

18:00 - 19:00 Teknik Toplantı 

19:00 - 21:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

23 Mart 2019

05:00 - 21:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (AUT ve TDM)

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             AUT ve TDM  Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 08:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (KDK ve AHK)

07:30 - 08:45 Bırakma Çantası Teslimi (KDK) - Start & Finish Noktası

08:45 - 08:55 KDK Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

09:00             KDK ve AHK Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO 

11:00 - 22:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 KDK İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 TDM İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

15:00             KDK Zaman Limiti

17:00             TDM Zaman Limiti

18:00 - 18:35 AUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21:00             AUT Zaman Limiti

22:00             Alanya Ultra Trail Ödül Töreni 

23:00             After Party 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Keykubat Dağ Koşusu etabı, Alanya Deniz Feneri’nden başlayıp şehrin simgelerinden Kızıl Kuleyi, Alanya Kalesi’nin Surlarını, Damlataş Mağarası’nı, muz bahçelerini geride bıraktıktan sonra, Toroslara doğru kısa ama etkili bir tırmanış sonrasında, eşsiz manzara ve doğal güzellikler eşliğinde bitiriş noktası olan Kızıl Kule’ye dönüş başlayacak.

Koşu, 23 Mart 2019 tarihinde saat 09:00'da Alanya deniz fenerinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 6 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

 


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category    
1 Hilal Karabulut Kadın 40-    
2 Ahmet Çayıroğlu Erkek 40+    
3 Hatice Yerlikaya Yesido Kadın 40+    
4 Mehmet Can Karakuş Yesido Erkek 40-    
5 Meryem Kılınç Gündoğdu PTT Spor Kadın 40-    
6 Serkan Özel Yesido Erkek 40-    
7 Yann Lambert Erkek 40+    
8 Bomba Jan BBL Erkek 50+    
9 Cem Cemalettin Balcı YESIDO Erkek 40+    
10 Onur Coşkun ALANYA HAN EMLAK :) Erkek 40-    
11 Olga Khmelnova Kadın 40-    
12 Mümin Güneş Galata Runners Erkek 40-    
13 Øivind Andersen Varegg Fleridrett Erkek 40+    
14 Panthea Vosoughmohebbi Kadın 40-    
15 Amanda Bruman Bräcke sk motion Kadın 40-    
16 Muhammet Hüseyin Celiloğlu YESiDO Erkek 40-    
17 Süleyman Şahin ZİRVE DAĞCILIK GAZİANTEP ŞUBESİ Erkek 40-    
18 Natalia Sofronova INCON Kadın 40+    
19 Pavel Zaripov Erkek 40-    
20 Yusuf Levent Özdemir B O Y B O T E X T I L E Erkek 50+    
21 Murat Tanınmış İzeltaş Erkek 40-    
22 Elena Zhdanova Kadın 40-    
23 Başaran Canbulat Erkek 40-    
24 Bilge Gölge Ordos Kadın 40-    
25 Blanfune Stephane WILD TEAM THRIATLON Erkek 50+    
26 Barbara Lechner Kadın 40-    
27 Murat Akkoyunlu Erkek 40+    
28 Gülsen Koçak Kadın 40-    
29 Serhat Bilbay ZİRVE DAĞCILIK GAZİANTEP ŞUBESİ Erkek 40-    
30 İsa Kaya ZİRVE DAĞCILIK GAZİANTEP ŞUBESİ Erkek 40-    
31 Ezgi Küşüm Ultrun Kadın 40-    
32 Amna Subasic ULTRUN Kadın 40-    
33 Hakan Emden adidasrunnersistanbul Erkek 40+    
34 Ahmet Anıl Aydın Erkek 40+    
35 Duygun Yurteri İstanbul Triatlon Erkek 40-    
36 Artem Kuftyrev INSTARUN Erkek 40-    
37 Fabrice Gaujour ARYA Erkek 40+    
38 Elena Lyubtsova Trailrunningschool Kadın 40-    
39 Nisan Papila Ankara Koşuyor Kadın 40-    
40 Emirhan Demirel ANKARUNNING Erkek 40-    
41 Caroline Potelle Kadın 40+    
42 Yulia Prapor Trail Running School Kadın 40-    
43 Onur Yavuz Ludus Athletics Team Erkek 40-    
44 Ebru Boz Ludus Athletics Kadın 40+    
45 Faramarz Can Cevatzade Salomon cappadocia Erkek 50+    
46 Arzu Cevatzade Salomon cappadocia Kadın 40+    
47 Onur Yiğit Yayak LudusAtletik Erkek 40-    
48 Sybille Villette Ludus Atletik Kadın 40+    
49 Açelya Başbuğ Erten Ludus Athletics Kadın 40+    
50 Mehdi Ebrahimzade İntersport Erkek 40-    
51 Başak Duman Salomon Running Tr Kadın 40-    
52 Olga Zanina Trail Running School Kadın 40-    
53 Becoulet Anissa Kadın 40+    
54 Ahmet Kaya CEGET Erkek 50+    
55 Anna Gorbunova Kadın 40-    
56 Anna Yurkina Trailrunningschool 4E_SUTKII Kadın 40-    
57 Nuriye Kaymak Ankara Koşuyor Kadın 40+    
58 Maryam Tahbaz Kadın 40+    
59 Sercan Albayrak Erkek 40-    
60 Kerem Gürgensuyu BÜYÜKDERE BASKETBOL İHTİSAS SPOR KLUBÜ Erkek 40+    
61 Yasin Ergün Erkek 40+    
62 Arnaud Mace DECATHLON TURKEY Erkek 40+    
63 Serkan Ünlü Erkek 40-    
64 Caner Çakır bireysel Erkek 40-    
65 Nusret Erkan Topçu Erkek 40-    
66 Mustafa Orhan HOKA TEAM TURKEY Erkek 40-    
67 Elbeyi Karakoç Erkek 40+    
68 Emre Özkara Erkek 40-    
69 Ahmet Türkmenoğlu ZİRVE DAĞCILIK GAZİANTEP ŞUBESİ Erkek 40-    
70 Mehmet Kara YESIDO Erkek 40+    
71 M.Muhsin Kaya Karen Servis Erkek 40+    
72 Ahmet Şahinöz GÖZEN Erkek 40-    
73 Noyon Pascal DECATHLON TURKEY Erkek 40+    
74 Sarra Slim DECATHLON TURKEY Kadın 40-    
75 Ece Öncü Kadın 40-    
76 Ahmet Mesut Onat Erkek 40+    
77 Gökhan Aslan Erkek 40-    
78 Hakan İlhan Ferdi Erkek 40+    
79 İbrahim Kara Red Team Erkek 40+    
80 Suat İpekoğlu Yenimahalle Teknik Erkek 40+    
81 Tankut Genç ANKARUNNING Erkek 40-    
82 Büşra Genç ANKARUNNING Kadın 40-    
83 Hakan Arslan Erkek 40+    
84 Aysu Gökalp ANKARUNNING Kadın 40-    
85 Alper Kutluk Erkek 40-    
86 Mesut Semiz Erkek 40+    
87 Gül Erdemır Kadın 40-    
88 Oray Güngör ANKARUNNING Erkek 40-    
89 Ahu Yetiş yenimahalle teknik Kadın 40-    
90 Rabia Şeyma Mengi Kadın 40-    
91 Gürkan Açıkgöz Team Salomon Turkey Erkek 40+    
92 Orhan Bağlan Hattusas Erkek 40+    
93 Bilge Güven BiKoşuAdana Erkek 40-    
94 Zuhal Turhan Pers Pi Kadın 40-    
95 Ersavaş Güdül Team Run.Bo Erkek 40+    
96 Faruk Yiğen Erkek 40-    
97 Ali Özkan Taşkıran Erkek 50+    
98 Ömer Faruk Sıngın Koşturco Erkek 50+    
99 Haluk Özkan Runarchy Erkek 40-    
100 Celal Kuz Yesido Erkek 40+    
101 Özde Demirkoparanoğlu RUNDAMENTAL Kadın 40-    
102 Uğur Kaplan Yesido Erkek 40-    
103 Naciye Değirmencioğlu Alanya running Kadın 50+    
104 Abdulkerim Taşdemir Yesido Erkek 40-    
105 Bora Çoban Erkek 40+    
106 Seyhan Erdem ANKARA KOŞUYOR Kadın 40+    
107 Mustafa Kemal Kukul FERDİ Erkek 40-    
108 Özgür Burgaç Erkek 40-    
109 Aynur Özyılmaz Kadın 40+    
110 Natalia Gyurten - Kadın 40-    
111 Olga Bogdanova Kadın 40-