Alanya Ultra

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 5,5 0 272 -155 0
Checkpoint 1 5,5 7 272 996 -192 1:30
Checkpoint 2 12,5 12,5 1268 772 -576 3:00
Checkpoint 3 25 6,5 2040 506 -479 5:00
Checkpoint 4 31,5 7 2546 473 -320 6:00
Checkpoint 5 38,5 11,5 3019 254 -893 8:00
Checkpoint 6 50 9 3273 261 -457 10:00
Checkpoint 7 59 10 3534 119 -463 12:00
Checkpoint 8 69 4 3653 67 -185 13:00
Bitiş 73 0 3720 0 0 14:00

Program

22 Mart 2019

10:00 - 20:00 EXPO 

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Kızıl Kule

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Kızıl Kule

18:00 - 19:00 Teknik Toplantı 

19:00 - 21:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

23 Mart 2019

05:30 - 21:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:30 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (AUT ve TDM)

06:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             AUT ve TDM  Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 08:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (KDK ve AHK)

07:30 - 08:45 Bırakma Çantası Teslimi (KDK) - Start & Finish Noktası

08:45 - 08:55 KDK Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

09:00             KDK ve AHK Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO 

11:00 - 22:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 KDK İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 TDM İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

15:00             KDK Zaman Limiti

17:00             TDM Zaman Limiti

18:00 - 18:35 AUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21:00             AUT Zaman Limiti

22:00             Alanya Ultra Trail Ödül Töreni Start - Finish Alanı

23:00             After Party 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Alanya Ultra, Alanya deniz fenerinden başlayıp, şehrin simgelerinden birisi olan Kızıl Kule’yi, Alanya Kalesi’nin Surları’nı, Damlataş Mağarası’nı, muz bahçelerini geride bıraktıktan sonra, tarihi kervan ve göç yolları, patikalar, stabilize ve toprak yollardan ilerleyerek Torosların zirvesine uzanan bir uzun mesafe patika koşusudur. Zorlu maraton macerası 30. km’de 1500 mt yüksekliğe ulaştıktan sonra dönüş yönüne girerek Dünyaca ünlü Cleopatra Plajı’nın kumsalından, Alanya Kalesi ve Alanya Tersanesi’nin içinden geçerek surların arasında son bulur.

Koşu, 23 Mart 2019 tarihinde saat 07:00'de Alanya deniz fenerinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 14 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

 

 


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category    
1 Blank Lothar Team Erdinger Alkoholfrei Erkek 50+    
2 Alexander Khodeev IRONZEL sport team Erkek 40+    
3 Dylan Netter Brprunco/Dante Erkek 40+    
4 Trevor Hill Baku Runners Erkek 40+    
5 Ahmet Tarakçı abelatpelat Erkek 40+    
6 Dmytro Kravchenko DneprRun Erkek 40-    
7 Oleh Medvediev Erkek 40+    
8 Aleksandr Sheiko VernadkaRC Erkek 50+    
9 Alpaslan Bodur Aydos 537 Erkek 40+    
10 Alp Aslan Aydos537 Erkek 40+    
11 Mecit Çelebi Bireysel Erkek 50+    
12 Hans Persson Bräcke SK Motion Erkek 50+    
13 Yuriy Sofronov INCON Erkek 40+    
14 Aleksey Khanin Tushino Running Club Erkek 40+    
15 Cem Savacı Erkek 50+    
16 Cengiz Turgut osmaneli belediye spor Erkek 40+    
17 Dmitry Gololobov Breaking Bad Erkek 40-    
18 Anatoly Gubenkov IRONZEL sport team Erkek 40-    
19 Ömür Birler ORDOS Kadın 40+    
20 Barış Yavuz Pers Pi Erkek 40+    
21 Yavuz Selim Kökten Sarıgeçililer Erkek 40+    
22 Metin Özvarna Aydos537 Erkek 50+    
23 Kerem Sadi Ekiz Erkek 40+    
24 Ali Can Akyüz ULTRUN Erkek 40-    
25 Gürkan Gülcan ULTRUN Erkek 40+    
26 İsmail Eren TeamBlue Erkek 40+    
27 Behram Levent Yılmaz ULTRUN Erkek 40-    
28 Vincent Hidden Erkek 40-    
29 Fatih Gürbüz Erkek 40+    
30 Andım Oben Balce Erkek 50+    
31 Selman Faruk Gençtürk Team Run.BO Erkek 40-    
32 Savaş Lütfi Kara Team Run.BO Erkek 40+    
33 Aylin Savacı Armador team run.bo Kadın 40+    
34 Erkan Vural ORDOS Erkek 40-    
35 Alime Çınar Pan Dağcılık Kadın 40-    
36 Shkumbin Cena KTRA Erkek 40-    
37 Baton Gashi KTRA Erkek 40-    
38 Oğulcan Tetik Decathlon Erkek 40-    
39 Agon Gashi Kosovo Trail Running Association Erkek 40-    
40 Cevdet Alyılmaz Doruk Dağcılık Erkek 50+    
41 Cenk Turan Erkek 40+    
42 Kemal Kadir Özkarakaş Red Team Erkek 40-    
43 Serkan Yıldız Akut Atletizim Takımı Erkek 40+    
44 Burim Leci Kosova Trail Running Association Erkek 40-    
45 Arten Bajurshi Kosova Trail Running Association Erkek 40+    
46 Oğuzhan Emre Singer SASFİT Erkek 40-    
47 Bahadır Ozan Singer SASFİT Erkek 40-    
48 Hüseyin Tepikoğlu KOŞU DÜNYAMIZ Erkek 50+    
49 Mehmet Soytürk Team Salomon Running Turkey Erkek 40-    
50 Elena Polyakova Columbia Montrail Türkiye Kadın 40-    
51 Soner Büyükatalay ORDOS Erkek 40+    
52 Rinat Gainullov VO VSE TYAZHKIE Erkek 50+    
53 Turgut Kozan PEMBE PANTER JK Erkek 40-    
54 Faruk Camadan Erkek 40-    
55 Çetin Altınkum YENİ EMNİYET SPOR Erkek 40+    
56 Serhat Kırali BJK Erkek 40-    
57 Luan Ajeti KTRA Erkek 40-    
58 Hüseyin Bayır BotanikRun Koşu Grubu Erkek 40+    
59 Remiorz Piotr Above 2000 Erkek 50+    
60 Ezgi Akdesir Kadın 40-    
61 Gülce Tunç MİNNOŞPACE Kadın 40-    
62 Süleyman Çetiner Erkek 40+    
63 Tom Rushton Erkek 40+    
64 Kemal Kukul fERDİ Erkek 50+    
65 Burak Kılıç Erkek 40-    
66 Ömer Artan ferdi Erkek 40+    
67 Irina Kulakova VO VSE TYAZHKIE Kadın 50+    
68 Alper Dalkılıç COLUMBIA MONTRAIL TÜRKİYE Erkek 40+    
69 Tehran Mohamadmahdi Geoultra Erkek 40-    
70 Masoud Heydari Erkek 40-    
71 Morteza Rekouta Erkek 40-    
72 Arineta Mula Kosova Trail Running Association Kadın 40-    
73 Ümit Yılmaz İDADİK Erkek 50+    
74 Naim Foniqi Kosova Trail Running Association Erkek 50+    
75 Devlet Pasin Ulutan İDADİK Kadın 40+    
76 Tatiana Nikitina Trail Running School Kadın 40-    
77 Tolga Sari Erkek 40+    
78 Mariia Nazarova Wild Family/Sport-Marafon/TRS Kadın 40-    
79 Memiş Baba Ferdş Erkek 50+    
80 Hossein Niroomandi Shiraz Runner Erkek 40-    
81 Muradiye Tiğel Kadın 40-    
82 Mahmut Soner Ulutan İDADİK Erkek 50+    
83 Ali Kansu manavgat gençlik spor kulübü Erkek 40-    
84 Ivan Baryshev TrailClimbing Erkek 40-    
85 Natalia Senyovskaya TrailClimbing Kadın 40-    
86 Hakan Tilgel AOSK Erkek 40+    
87 Hacı Ali Yüksel Ferdi Erkek 50+    
88 Araz Doustdar Erkek 40-    
89 Alireza Rezaei Erkek 40+    
90 Sami Al Saeedi Oman-Muscat Road Runners Erkek 40-    
91 İbrahim Eravcı Ankara Orienteering SK Erkek 40+    
92 Rikki Roath Kadın 40-