Keykubat Dağ Koşusu

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 5,5 0 272 -155
Checkpoint 1 5,5 7 272 996 -192 1:30
Checkpoint 2 12,5 10 1268 171 -944 3:00
Checkpoint 3 22,5 6,5 1439 161 -227 4:30
Bitiş 28 0 1600 0 0 6:00

Program

22 Mart 2019

10:00 - 20:00 EXPO 

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Kızıl Kule

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Kızıl Kule

18:00 - 19:00 Teknik Toplantı 

19:00 - 21:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

23 Mart 2019

05:30 - 21:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:30 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (AUT ve TDM)

06:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             AUT ve TDM  Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 08:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (KDK ve AHK)

07:30 - 08:45 Bırakma Çantası Teslimi (KDK) - Start & Finish Noktası

08:45 - 08:55 KDK Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

09:00             KDK ve AHK Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO 

11:00 - 22:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 KDK İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 TDM İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

15:00             KDK Zaman Limiti

17:00             TDM Zaman Limiti

18:00 - 18:35 AUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21:00             AUT Zaman Limiti

22:00             Alanya Ultra Trail Ödül Töreni Start - Finish Alanı

23:00             After Party 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Keykubat Dağ Koşusu etabı, Alanya Deniz Feneri’nden başlayıp şehrin simgelerinden Kızıl Kuleyi, Alanya Kalesi’nin Surlarını, Damlataş Mağarası’nı, muz bahçelerini geride bıraktıktan sonra, Toroslara doğru kısa ama etkili bir tırmanış sonrasında, eşsiz manzara ve doğal güzellikler eşliğinde bitiriş noktası olan Kızıl Kule’ye dönüş başlayacak.

Koşu, 23 Mart 2019 tarihinde saat 09:00'da Alanya deniz fenerinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 6 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

 


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category    
2001 Abdulkerim Taşdemir Yesido Erkek 40-    
2002 Abdullah Deveci ADIM ADIM ANTALYA Erkek 50+    
2003 Açelya Başbuğ Erten Ludus Athletics Kadın 40+    
2004 Ahmet Çayıroğlu Erkek 40+    
2005 Ahmet Çelebi Erkek 40-    
2006 Ahmet Karaman Erkek 40+    
2007 Ahmet Kaya CEGET Erkek 50+    
2008 Ahmet Mumcu Bireysel Erkek 40-    
2009 Ahmet Savgat Erkek 40-    
2010 Ahmet Şahinöz GÖZEN Erkek 40-    
2011 Ahmet Türkmenoğlu ZİRVE DAĞCILIK GAZİANTEP ŞUBESİ Erkek 40-    
2012 Ahmet Anıl Aydın Erkek 40+    
2013 Ahmet Mesut Onat Erkek 40+    
2014 Ahu Yetiş yenimahalle teknik Kadın 40-    
2015 Ali Parlak RİZE SPOR Erkek 50+    
2016 Ali Özkan Taşkıran Erkek 50+    
2017 Alper Adaş demir adımlar spor klübü Erkek 40+    
2018 Alper Durmuş AKUT Erkek 40-    
2019 Alper Kutluk Erkek 40-    
2020 Amanda Bruman Bräcke sk motion Kadın 40-    
2021 Amna Subasic ULTRUN Kadın 40-    
2022 Anna Gorbunova Kadın 40-    
2023 Anna Yurkina Trailrunningschool 4E_SUTKII Kadın 40-    
2024 Arnaud Mace DECATHLON TURKEY Erkek 40+    
2025 Artem Kuftyrev INSTARUN Erkek 40-    
2026 Arvid Movik Erkek 50+    
2027 Arzu Cevatzade Salomon cappadocia Kadın 40+    
2028 Aynur Özyılmaz Kadın 40+    
2029 Aysha Twose Kadın 40-    
2030 Aysu Gökalp ANKARUNNING Kadın 40-    
2031 Ayşe Deveci İDADİK Kadın 40+    
2032 Ayten Demirtaş İDADİK Kadın 40+    
2034 Başak Duman Salomon Running Tr Kadın 40-    
2035 Başaran Canbulat Erkek 40-    
2036 Becoulet Anissa Kadın 40+    
2037 Bente Morvik Kadın 50+    
2038 Berat Özel Kadın 40-    
2039 Bilge Gölge Ordos Kadın 40-    
2040 Bilge Güven BiKoşuAdana Erkek 40-    
2041 Blanfune Stephane WILD TEAM THRIATLON Erkek 50+    
2042 Bomba Jan BBL Erkek 50+    
2043 Bora Çoban Erkek 40+    
2044 Bora Sezen Erkek 40-    
2045 Büşra Genç ANKARUNNING Kadın 40-    
2046 Caner Çakır bireysel Erkek 40-    
2047 Caroline Potelle Kadın 40+    
2048 Celal Kuz Yesido Erkek 40+    
2049 Cem Cemalettin Balcı YESIDO Erkek 40+    
2050 Ceren Kocabaş Kadın 40-    
2051 Deniz Ada SUUNTO TÜRKİYE Erkek 40+    
2052 Derya Beştaş Çaykur Rizespor Kadın 40-    
2053 Duygun Yurteri İstanbul Triatlon Erkek 40-    
2054 Ebru Boz Ludus Athletics Kadın 40+    
2055 Ece Öncü Kadın 40-    
2056 Elbeyi Karakoç Erkek 40+    
2057 Elena Lyubtsova Trailrunningschool Kadın 40-    
2058 Elena Zhdanova Kadın 40-    
2059 Emirhan Demirel ANKARUNNING Erkek 40-    
2060 Emre Özkara Erkek 40-    
2061 Emre Yalın Erkek 40-    
2062 Ensieh Hakimi Gilani IRAN ULTRA Kadın 40-    
2063 Ersavaş Güdül Team Run.Bo Erkek 40+    
2064 Ezgi Küşüm Ultrun Kadın 40-    
2065 Fabrice Gaujour ARYA Erkek 40+    
2066 Faramarz Can Cevatzade Salomon cappadocia Erkek 50+    
2067 Faruk Yiğen Erkek 40-    
2068 Fatma Ovacık Şevik Kadın 40+    
2069 Fehmi Turan run forest run Erkek 40-    
2070 Gökhan Aslan Erkek 40-    
2071 Gül Erdemır Kadın 40-    
2072 Gülsen Koçak Kadın 40-    
2073 Gürkan Açıkgöz Team Salomon Turkey Erkek 40+    
2074 Gürkan Çetin Erkek 40-    
2075 Hakan Arslan Erkek 40+    
2076 Hakan Emden adidasrunnersistanbul Erkek 40+    
2077 Hakan İlhan Ferdi Erkek 40+    
2078 Haluk Özkan Runarchy Erkek 40-    
2079 Hasan Kopuz RİZE SPOR Erkek 50+    
2080 Hasan Öz Manavgat Runners Erkek 50+    
2081 Hatice Yerlikaya Yesido Kadın 40+    
2082 Herholz Tomasz bieganie.pl Erkek 40-    
2083 Hilal Karabulut Kadın 40-    
2084 Hooman Kalvani Erkek 40+    
2085 İbrahim Cömert Monttırtıl Erkek 40-    
2086 İbrahim Kara Red Team Erkek 40+    
2087 İlker İvdil FERDİ Erkek 40+    
2088 İsa Kaya ZİRVE DAĞCILIK GAZİANTEP ŞUBESİ Erkek 40-    
2089 Kaan Kırık Erkek 40-    
2090 Kemal Bölükbaş Erkek 40-    
2091 Kerem Gürgensuyu BÜYÜKDERE BASKETBOL İHTİSAS SPOR KLUBÜ Erkek 40+    
2092 Kerem Sezer Erkek 40-    
2093 Kourosh Mesgarlou enghelab runers Erkek 40-    
2094 Kubilay Yıldırım Erkek 40+    
2095 Kutlucan Kurtoğlu Erkek 40-    
2096 Lütfi Oduncuoğlu Ankyra SK Erkek 40-    
2097 M.Muhsin Kaya Karen Servis Erkek 40+    
2098 Mahdiyeh Alsadat Mohajeri IRAN ULTRA Kadın 40-    
2099 Mahmoud Farhad Enghelab Runners Erkek 40-    
2100 Marina Zaytseva The BESTolochY! Kadın 40-    
2101 Maryam Tahbaz Kadın 40+    
2102 Masoud Heydari Iran Ultra Erkek 40-    
2103 Mehdi Ebrahimzade İntersport Erkek 40-    
2104 Mehmet Aldıç İDADİK Erkek 40-    
2105 Mehmet Kara YESIDO Erkek 40+    
2106 Mehmet Parlak Manavgat Runners Erkek 50+    
2107 Mehmet Can Karakuş Yesido Erkek 40-    
2108 Mehmet Hakan Sunar Erkek 40+    
2109 Meryem Kılınç Gündoğdu PTT Spor Kadın 40-    
2110 Mesut Semiz Erkek 40+    
2111 Mojgan Bagheri Tough Club Kadın 40-    
2112 Morteza Memarsadeghi Erkek 40+    
2113 Muhammet Hüseyin Celiloğlu YESiDO Erkek 40-    
2114 Murat Akkoyunlu Erkek 40+    
2115 Murat Tanınmış İzeltaş Erkek 40-    
2116 Mustafa Orhan HOKA TEAM TURKEY Erkek 40-    
2117 Mustafa Bilge Erdoğan Erkek 40+    
2118 Mustafa Kemal Kukul FERDİ Erkek 40-    
2119 Mümin Güneş Galata Runners Erkek 40-    
2120 Naciye Değirmencioğlu Alanya running Kadın 50+    
2121 Natalia Gyurten - Kadın 40-    
2122 Natalia Sofronova INCON Kadın 40+    
2123 Nisan Papila Ankara Koşuyor Kadın 40-    
2124 Noyon Pascal DECATHLON TURKEY Erkek 40+    
2125 Nuriye Kaymak Ankara Koşuyor Kadın 40+    
2126 Nusret Erkan Topçu Erkek 40-    
2127 Oğuzhan Öztürk Manavgatrunners Erkek 40+    
2128 Øivind Andersen Varegg Fleridrett Erkek 40+    
2129 Olesya Nurgulieva Kadın 40+    
2130 Olga Bogdanova Kadın 40-    
2131 Olga Khmelnova Kadın 40-    
2132 Olga Zanina Trail Running School Kadın 40-    
2133 Onur Coşkun ALANYA HAN EMLAK :) Erkek 40-    
2134 Onur Kalkandelenli Erkek 40-    
2135 Onur Yavuz Ludus Athletics Team Erkek 40-    
2136 Onur Yiğit Yayak LudusAtletik Erkek 40-    
2137 Oray Güngör ANKARUNNING Erkek 40-    
2138 Orhan Bağlan Hattusas Erkek 40+    
2139 Ömer Faruk Sıngın Koşturco Erkek 50+    
2140 Özde Demirkoparanoğlu RUNDAMENTAL Kadın 40-    
2141 Özgür Burgaç Erkek 40-    
2142 Panthea Vosoughmohebbi Kadın 40-    
2143 Panus Magdalena bieganie.pl Kadın 40+    
2144 Pavel Zaripov Erkek 40-    
2145 Rabia Şeyma Mengi Kadın 40-    
2146 Reetta Vellacott Kadın 40-    
2147 Roshanak Khodaparast Kadın 40-    
2148 Sarra Slim DECATHLON TURKEY Kadın 40-    
2149 Sercan Albayrak Erkek 40-    
2150 Sergey Nosov ВсемБег Erkek 40-    
2151 Serhan Demirtaş AKUT SPOR KULÜBÜ Erkek 40+    
2152 Serhat Bilbay ZİRVE DAĞCILIK GAZİANTEP ŞUBESİ Erkek 40-    
2153 Serkan Özel Yesido Erkek 40-    
2154 Serkan Ünlü Erkek 40-    
2155 Seyed Ali Khadem Haghighat Enghelab Runners Erkek 40-    
2156 Seyhan Erdem ANKARA KOŞUYOR Kadın 40+    
2157 Shahram Jamarani Erkek 40+    
2158 Somayeh Nouri IRAN ULTRA Kadın 40-    
2159 Suat İpekoğlu Yenimahalle Teknik Erkek 40+    
2160 Süleyman Şahin ZİRVE DAĞCILIK GAZİANTEP ŞUBESİ Erkek 40-    
2161 Sybille Villette Ludus Atletik Kadın 40+    
2162 Tankut Genç ANKARUNNING Erkek 40-    
2163 Tayfun Asker Ankyra SK Erkek 40+    
2164 Thibault Corbeil DECATHLON Turkiye Erkek 40-    
2165 Uğur Kaplan Yesido Erkek 40-    
2166 Yann Lambert Erkek 40+    
2167 Yasin Ergün Erkek 40+    
2168 Yavuz Ağaçdan Erkek 40-    
2169 Yulia Prapor Trail Running School Kadın 40-    
2170 Yusuf Mutluay Erkek 40-    
2171 Yusuf Levent Özdemir B O Y B O T E X T I L E Erkek 50+    
2172 Zuhal Turhan Pers Pi Kadın 40-    
2173 Zülfü Karabulut Demir Adımlar spor kulübü Erkek 40-    
2174 Meltem Çolak ORDOS Kadın 40+    
2175 Nazanin Nazemof Kadın 40-    
2176 Ahmed Manivarnosfaderani Erkek 40-    
2177 Sanem Orfanlı Kadın 40+    
2178 Hilverts Richerd Erkek 50+    
2179 Dietcinger Manuela Bianca Kadın 40-