Alaiye Short Trail

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 4,6 0 272 -155
Chekpoint 1 4,6 8,9 272 406 -495 01:30
Checkpoint 2 10,5 6,5 678 267 -241 03:00
Finish 17 0 945 0 0 04:00

Program

2 Nisan 2021

10:00 - 20:00 EXPO - İskele Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - İskele Meydanı

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - İskele Meydanı

3 Nisan 2021

04:45 - 21:00 Bilgi Merkezi - İskele Meydanı

04:45 - 05:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (AUT ve TMM) - İskele Meydanı

05:30 - 06:15 Bırakma Çantası Teslimi (AUT ve TMM) - İskele Meydanı

06:15 - 06:25 AUT ve TMM Koşu Brifingi - İskele Meydanı

06:30             AUT ve TMM  Startı - İskele Meydanı

07:30 - 08:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (KMR ve AST) - İskele Meydanı

07:30 - 08:45 Bırakma Çantası Teslimi (KMR ve AST) - İskele Meydanı

08:45 - 08:55 KMR ve AST Koşu Brifingi - İskele Meydanı

09:00             KMR ve AST Startı - İskele Meydanı

09:00 - 20:00 EXPO - İskele Meydanı

12:15 - 12:45 KMR İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 TMM İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

15:00             KMR Zaman Limiti

15:00             KMR ve AST Ödül Töreni  İskele Meydanı

17:00             TMM Zaman Limiti

18:00 - 18:35 AUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21:00             Alanya Ultra Trail Ödül Töreni-  (AUT ve TMM) İskele Meydanı

21:30             AUT Zaman Limiti

 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Alaiye Short Trail, şehrin simgelerinden olan Kızılkule'den başlayıp Alanya Kalesi’nin Surlarını, Damlataş Mağarası’nı, muz bahçelerini geride bıraktıktan sonra, Toroslara doğru kısa bir tırmanış sonrasında, eşsiz manzara ve doğal güzellikler eşliğinde bitiriş noktası olan Kızıl Kule’ye dönüş başlayacak.

Koşu, 3 Nisan 2021 tarihinde saat 09:00'da Kızılkule'den başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 4 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

2. Katılım Şartları

Koşu 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 3 Nisan 2021 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir bir sağlık belgesine veya atletizm,bisiklet, triatlon, oryantiring veya dağcılık federasyonundan onaylı sporcu lisansına sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.

3. Kayıt

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar alanyaultra.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 22 Mart 2021'dir.

Parkur değişiklikleri için son tarih 22 Mart 2021'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.

Maksimum katılımcı sayısı 750 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • - İadesiz kayıt ücreti: 195 TL.
  • - İade yapılabilir ücret: 245 TL. (15 Şubat 2021 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam iade yapılabilir.)
  • - 15 Şubat 2021 tarihinden sonra kayıt ücreti: 245 TL'dir (İadesiz).

 


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category
3001 Moritz Auf Der Heide adidas TERREX Erkek 40-
3003 Samet Gündoğmuş ALFA GYM Erkek 40-
3004 Mustafa Kaya YESİDO Erkek 40-
3005 Hakan Akalp Middle Earth Travel Erkek 40-
3006 Osman Tütüneken KIRMIZI PABUÇLAR Erkek 40-
3007 Burak Yerlikaya Koşturan Erkek 40-
3008 Shana Emami tehrun club Kadın 40-
3009 Sümeyye Kayaalp ALFA GYM Kadın 40-
3010 Deniz Peker Erkek 40-
3011 Mustafa Göksel Ankara Gücü Erkek 40-
3012 Nataliya Blagonravova KliMTeam Kadın 40-
3013 İbrahim Güneş Erkek 40-
3014 Fatih Yılmaz Erkek 40-
3015 Milan Kalcu Erkek 40-
3016 Büşra Küçük Alanya Fight Club Kadın 40-
3017 Vitalii Roze Spyse.com Erkek 40-
3018 Helia Ebrahim Tehrunclub Kadın 40-
3019 Serkan Tatlılıoğlu SpxRunningDept Erkek 40-
3020 Bilgehan Erduran Kadın 40-
3021 Irina Bidenko SHERSHEN CLUB Kadın 40-
3022 Onur Can Yağmur Koşturan Erkek 40-
3023 Gülhan Gül Erkek 40-
3024 Gökhan Obut Erkek 40-
3025 Bilge Kağan Karcı Erkek 40-
3026 Şüheda Günbay Kadın 40-
3027 Nursel Güler Koşturan Kadın 40-
3028 Ümmühan Tekin Atay Kadın 40-
3029 Selma Taylı Kadın 40-
3030 Ghazalesadat Seyedmahmoud Kadın 40-
3031 Esra Seçil Abdioğlu Çekirdek Kadro Kadın 40-
3032 Burcu Durmuş koşturan Kadın 40-
3033 Yulia Gubenkova IronZel Kadın 40-
3034 Deniz Uysal Erkek 40-
3035 Mustafa Şenol Mersin Running Erkek 40-
3037 Abdurrahman Tütüneken KIRMIZI PABUÇLAR Erkek 40-
3038 Adile Berber Kadın 40-
3039 Hamid Reza Asadi tehrun club Erkek 40-
3040 Parnian Dehghan Kadın 40-
3041 Taylan Dağ ONARANACADEMY Erkek 40-
3042 Daria Radaeva Kadın 40-
3043 Aylin Kunt Çekirdek kadro Kadın 40-
3044 Dilara Günalp Kuzey Geyikleri DSK Kadın 40-
3045 Denis Borisevichus VOKUEVA TEAM Erkek 40-
3046 Fatemeh Madani Poor tehrun club Kadın 40-
3047 Ivan Volikov Erkek 40-
3048 Turgay Atay Erkek 40-
3049 Rana Bebek Kadın 40-
3050 Ali Cem Küçükdağlı Erkek 40-
3051 Aykut Kırsay AFRODİSİAS ULTRA TEAM Erkek 40-
3052 Vahid Abbas Pour Erkek 40-
3053 Bilal Ayberk Aydoğdu Erkek 40-
3054 Aydın Uysal Erkek 40-
3055 Sami Gökçel Mersin Running Erkek 40-
3056 Burak Aybek Koşturan Erkek 40-
3057 Ezgi Kar FK Running Kadın 40-
3058 Patryk Woszczek #RunningConsul Erkek 40-
3059 Fargol Azizi Motlagh Kadın 40-
3060 Narjes Jafari Javadi tehrun club Kadın 40-
3062 Mustafa Eral Erkek 40-
3064 Emrah Kaya ALFA GYM Erkek 40-
3065 Ümit Kaplan YESİDO Erkek 40-
3066 Bilge Cılvarlıoğlu FK Running Kadın 40-
3067 Onur Yayak koşturan Erkek 40-
3068 Marzieh Haghi Kadın 40-
3069 Yuliya Prudnikova Kadın 40-
3070 Viktoriia Popova Kadın 40-
3071 Mehmet Can İrhan Labada Erkek 40-
3072 Anna Emelianova Abbott running community Kadın 40-
3073 Anıl Şen Koşturan Erkek 40-
3074 Tanju Arslan Erkek 40-
3075 Mila Potapova Kadın 40-
3076 Cenk Dolay Erkek 40-
3077 Gülşen Kılıç Kadın 40-
3078 Kürşat Yakup Sezen TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ Erkek 40-
3079 Nehir Utku Kadın 40-
3080 Onur Yavuz KOŞTURAN Erkek 40-
3081 Damla Baybora Ferdi Kadın 40-
3082 Mehmet Nuri Zorluoğlu Erkek 40-
3083 Aleksandr Radaev Erkek 40-
3084 Ramazan Çolak Erkek 40-
3085 Baki Yiğit Ulusoy FK Running Erkek 40-
3086 Tamer Ünlü Erkek 40-
3087 Hatice Bektaş Ankarunning Kadın 40-
3088 Özge Lalegül Ülker Kadın 40-
3089 Övsen Önay Koşturan Kadın 40-
3091 Kaan Arıcı Odtumdmç Erkek 40-
3092 Mahsa Narouei Kadın 40-
3093 Marat Stepanov Erkek 40-
3094 Matias Sosa MERSIN RUNNING Erkek 40-
3095 Tolga Ayhan Koşturan Erkek 40-
3096 Pavel Puzin Beetles-Boxers Erkek 40-
3097 Nuray Bulut Göktepe Merrell Running Team Kadın 40-
3098 Yonca Çetin MERSİN RUNNING Kadın 40-
3099 Sevinç Eser Kadın 40-
3100 Selcen Özden Tulparrunning Kadın 40-
3101 Mahdieh Chegini tehrun club Kadın 40-
3102 Sema Selçuk Kadın 40-
3103 Özlem Nasibe Özkepir geostatik Kadın 40-
3104 Seyedmilad Mirmousavi Mobaraki Erkek 40-
3105 Iuliia Rostovskaia VOKUEVA TEAM Kadın 40-
3106 Kübra Yüksel Kadın 40-
3107 Mustafa Degerlı ODTU MD Erkek 40-
3108 Natalia Gyurten KAYA RUNNING TEAM Kadın 40-
3109 Deniz Yücel Koşturan Kadın 40-
3110 Ege Nasuhoğlu Kadın 40-
3111 Nimet Tosun MERSİN RUNNING Kadın 40-
3112 Gizem Gürkan Kadın 40-
3113 Nadir Cicigün Erkek 40-
3114 Elif Yıldırım Kadın 40-
3115 Bahar Baltacı Trail Sisters Türkiye Kadın 40-
3116 ihsan leblebici Spx Runnıng Dept Erkek 40-
3117 Viacheslav Volodkovich VOKUEVA TEAM Erkek 40-
3118 Bayram Ülker RunTheMan Erkek 40-
3119 Pavel Muchkaev Shershen Erkek 40-
3120 Mustafa Yüksel Yeni Rakı Spor Erkek 40-
3121 Mehmet Turhan Çakan Koşturan Erkek 40-
3122 Bilge Sezer Erkek 40-
3123 Ekaterina Shershen Kadın 40-
3124 Esra Etleç FK Running Kadın 40-
3125 Murat Uçar Alanya Running Club Erkek 40-
3126 Hayri Özcan Erkek 40-
3127 Musa Tütüneken KIRMIZI PABUÇLAR Erkek 40-
3128 Salih Cankat Usta ALE HOTELS Erkek 40-
3129 Kenan Çarpan Erkek 40-
3130 Recep Murat Güler Fk Running Erkek 40-
3131 Ali Akbar Jalalifard Aj club Erkek 40-
3132 Can Onur Demiralp Erkek 40-
3134 Ayşegül Aydın DAG Kadın 40-
3135 Çağdaş Özer Haydari Runtep Kadın 40-
3136 Aytunç Yeğen ALE HOTELS Erkek 40-
3137 Vladislav Nikitin Erkek 40-
3138 Ayşe Karabürk Adım Adım Maçka Kadın 40-
3139 Abdullah Kaptan FK RUNNING Erkek 40-
3140 Cuma Kuzu MARAŞ OTOCAM Erkek 40-
3141 Edip Hatipoğlu Erkek 40-
3142 Farnaz Setayeshi Nia Aj club Kadın 40-
3143 Kutlay Şahin Erkek 40-
3144 Cihangir Şahin Erkek 40-
3145 Aybige Yegen Kadın 40+
3146 İsmail Murad Pepe Alanya Surf Club Erkek 40+
3147 Hülya Kıvrak Kadın 40+
3148 Ümit Karabürk Adım Adım Maçka Erkek 40+
3149 Elif Güngör Kadın 40+
3150 Eda Aslan Kadın 40+
3151 Ali Tetik Ferdi Erkek 40+
3152 Ömür Babayiğit Ankarunning Kadın 40+
3153 Ömer Emre Diker İDADİK Erkek 40+
3154 Mehmet Sedat Yakut Spx Running Dept. Erkek 40+
3155 Irina Kuznetcova Vokueva team Kadın 40+
3156 Şükrü Özdemir NABUKADNEZAR Erkek 40+
3157 Soner Kolcuoğlu Erkek 40+
3158 Nilay Özdemir FK Running Kadın 40+
3159 Ayşegül Karaca Kadın 40+
3160 Savas Koc Erkek 40+
3161 Deniz Müfti Erkek 40+
3162 Rıdvan Demirhan Yesido Erkek 40+
3163 Tetıana Pronına Kadın 40+
3164 Nilüfer Gümüş Kadın 40+
3165 Meltem Güven Kadın 40+
3166 Yiğit Şahinbeyoğlu Yesido / Alanya Running Club Erkek 40+
3167 Hela Maalej Baltacı Yesido-TBL Pascha Bay Kadın 40+
3168 Bora Güven Erkek 40+
3169 Erkan Yallıoğlu Erkek 40+
3170 Murat Koç Erkek 40+
3171 Serdar Özer Erkek 40+
3172 Selminaz Almosdörfer Kadın 40+
3173 Gürkan Ümit KONAK DONDURMA ALANYA Erkek 40+
3174 Barış Andırınlı Merrell Türkiye Erkek 40+
3175 Anahita Alizadeh Shirazi tehrun club Kadın 40+
3176 Burçin Yavuz Kadın 40+
3177 Zeynep Aykan Kadın 40+
3178 Barış Çetin Erkek 40+
3179 Kadir Güler Erkek 40+
3180 Aylin Sezenler Arbak Ankara Koşuyor Kadın 40+
3181 Haydar İlk Faruk Kar Running Erkek 40+
3182 Serkan Dörtkardeşler Erkek 40+
3183 Hasan Peksel Erkek 40+
3184 Hasret Sönmez Erkek 40+
3187 Alparslan Çetin ALFA GYM Erkek 40+
3188 Denis Solonin Erkek 40+
3189 Ümit Burak Kılıçaslan Koşturan Erkek 40+
3190 Çiğdem Apa Haydari runtep Kadın 40+
3191 Ünel Funda MERSİN RUNNING Kadın 40+
3192 Cevat Çetinkaya Erkek 40+
3193 Hüseyin Taşkıran KONAK DONDURMA ALANYA Erkek 40+
3194 Mete Çakır Erkek 40+
3195 Mevlüt Kabadayı MANAVGATRUNNERS Erkek 40+
3196 Irina Gopkalo VOKUEVA TEAM Kadın 40+
3197 Cem Cemalettin BALCI Yesido Erkek 40+
3198 Arzu Cevatzade Cappadocia Run Kadın 40+
3199 Ebru Ozdemır Kadın 40+
3200 Mehmet Dahaoğlu Erkek 40+
3201 Elbeyi Karakoç faruk kar running Erkek 40+
3202 Mithat Gücüoglu Sunpark Hotels Erkek 40+
3204 Tuba Özsever Haydari Runtep Kadın 40+
3205 Ekrem Curnal SUNPARK HOTELS Erkek 40+
3206 Şemsettin Aslan Erkek 40+
3207 Nil Mısır Osmanoğlu ODTÜ MARATON Kadın 40+
3208 Özlem Fındık Haydari runtep Kadın 50+
3209 Gökhan Akkoyunlu Erkek 50+
3210 Altuğ Diler Koşturan Erkek 50+
3211 Taylan Gündeşlioğlu Erkek 50+
3212 Abdullah Yelken KONAK DONDURMA ALANYA Erkek 50+
3213 Firdes Mehmetoğlu Kadın 50+
3214 Tamer Rızaoğlu TRG INNOVATIVE RUNNING Erkek 50+
3215 Yücel Yayak koşturan Erkek 50+
3216 Sylvie Breton Kadın 50+
3217 Faramarz Can Cevatzade Cappadocia Run Erkek 50+
3218 Philippe Breton Erkek 50+
3219 Ruziye Kabak Kadın 50+
3220 Ayhan Yaşar Huni idman yurdu Erkek 50+
3221 Seyit Aydogmus Team Run. Bo Erkek 50+
3222 Irina Burlakova Rocketteamultra Kadın 50+
3223 Yüksel Arslan Yesido Kadın 50+
3224 Esin Ummak Kadın 50+
3225 Bülent Telek Erkek 50+
3226 Evgenii Burlakov rocketteamultra Erkek 50+
3227 Sıtkı Gönen afşin eshabı kehf koşu grubu Erkek 50+
3228 Nadir Yılmaz Manavgat 07 Erkek 50+
3229 Hasan Öz manavgatrunnes Erkek 50+
3230 Sinan Akcan Erkek 40-