Alaiye 15K

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 5 0 272 -155
Chekpoint 1 5,5 6 272 406 -495 01:30
Checkpoint 2 11,5 5,5 678 267 -241 03:00
Finish 17 0 945 0 0 04:00

Program

22 Mart 2019

10:00 - 20:00 EXPO 

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Kızıl Kule

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Kızıl Kule

18:00 - 19:00 Teknik Toplantı 

19:00 - 21:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

23 Mart 2019

05:30 - 21:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:30 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (AUT ve TDM)

06:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             AUT ve TDM  Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 08:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (KDK ve AHK)

07:30 - 08:45 Bırakma Çantası Teslimi (KDK) - Start & Finish Noktası

08:45 - 08:55 KDK Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

09:00             KDK ve AHK Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO 

11:00 - 22:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 KDK İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 TDM İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

15:00             KDK Zaman Limiti

17:00             TDM Zaman Limiti

18:00 - 18:35 AUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21:00             AUT Zaman Limiti

22:00             Alanya Ultra Trail Ödül Töreni Start - Finish Alanı

23:00             After Party 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Alaiye 15K Koşusu, Alanya Deniz Feneri’nden başlayıp şehrin simgelerinden Kızıl Kuleyi, Alanya Kalesi’nin Surlarını, Damlataş Mağarası’nı,Toroslara doğru kısa bir tırmanış sonrasında, eşsiz manzara ve doğal güzellikler eşliğinde bitiriş noktası olan Kızıl Kule’ye dönüş başlayacak.

Koşu, 23 Mart 2019 tarihinde saat 09:00'da Alanya deniz fenerinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 4 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Sırt No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category    
3001 Ahmet Bülend Çokdeğerli İzmir Masterler Atletizm Kulübü Erkek 50+    
3002 Anıl Şen Erkek 40-    
3003 Ani Asensio Kadın 40-    
3004 Ayşegül Karaca Kadın 40+    
3005 Bahar Okyay Kadın 40+    
3006 Burak Arslan Erkek 40-    
3007 Burak Aybek Erkek 40-    
3008 Burak Tan BeRunner Minsk Erkek 40-    
3009 Burcu Haboğlu Baba Kadın 40-    
3010 Burçin Yavuz Adım Adım Antalya Kadın 40+    
3011 Can Onur Demiralp Erkek 40-    
3012 Catherine Lelong Kadın 50+    
3013 Celine Gainsburg-rey Kadın 40-    
3014 Cem Teker Erkek 40-    
3015 Ceren Deveci Kadın 40-    
3016 Cevriye Akkurt Bireysel Kadın 40-    
3017 Cihan Öner Bireysel Erkek 50+    
3018 Çiğdem Pektaş İDADİK Kadın 40+    
3019 Danica Jovanovic SK Tribe Kadın 40-    
3020 Daria Veretennikova TRAIL RUNNING SCHOOL Kadın 40-    
3021 Deniz Eylem Serter Adım Adım Antalya Erkek 40+    
3022 Derya Tönget Kadın 40-    
3023 Derya Dikmen Öztürk Kadın 40-    
3024 Dilek Demirtaş Adidas Runners Kadın 40+    
3025 Ebru Karaca Kadın 40+    
3026 Elena Nurgulieva Kadın 40+    
3027 Elif Şimşek Topcu Kadın 40-    
3028 Emel Güneş Kadın 40+    
3029 Emil Sorin Man Erkek 50+    
3030 Emin Dinler YESIDO Erkek 50+    
3031 Emin Emre Eren Adım Adım antalya Erkek 40-    
3032 Emre Çakırca Erkek 40-    
3033 Erol Can Yaraş ümit aydemir A.Ş Erkek 40-    
3034 Farshid Mohammadi Erkek 40-    
3035 Fatih Yılmaz Erkek 40-    
3036 Fatma Dinler YESIDO Kadın 50+    
3037 Füsun Konyalı Kadın 50+    
3038 Gönül Tezel Kadın 40-    
3039 Gwenola Cadot Kadın 40+    
3040 Hülya Kıvrak Ultraset Fitness Manavgat Kadın 40-    
3041 Hüseyin Şişek adım adım antalya Erkek 40-    
3042 İbrahim Özünal Manavgatrunners Erkek 40+    
3043 İrfan Ozan Ongun Adım Adım Antalya Erkek 40-    
3044 İsmail Murad Pepe Erkek 40-    
3045 İsmet Erdemir Erkek 40+    
3046 İsmet Ergüleç Hızlı ve öfkeli kaplumbağalar Erkek 40+    
3047 Julia Gubenkova IRONZEL sport team Kadın 40-    
3048 Magdalena Miljkov SK Tribe Kadın 40-    
3049 Maria Suetina Kadın 40-    
3050 Mehmet Arslan Erkek 40+    
3051 Mehmet Can İrhan Labada Erkek 40-    
3052 Melike Ada Suunto Türkiye Kadın 40+    
3053 Melisa Çakır Decthlon Kadın 40-    
3054 Metin Şahin Bireysel Erkek 40+    
3055 Mevlüt Kabadayı Manavgat Runners Erkek 40+    
3056 Mickael Cadot Erkek 40+    
3057 Muhammet Akbıyık ULRASET MANAVGAT Erkek 40-    
3058 Murat Erükcü Manavgat runners Erkek 40+    
3059 Murat Koç Erkek 40+    
3060 Musa Yoruk Erkek 40-    
3061 Mustafa Göksel Erkek 40-    
3062 Mustafa Yasin Bosnalı Tekfen Koşar Adım Erkek 40-    
3063 Nusret Özdemir Erkek 50+    
3064 Omri Gainsburg Erkek 40-    
3065 Onur Gönüllü Erkek 40-    
3066 Onur Tütenler Erkek 40-    
3067 Orcun Kutluad Hugu Bugu Running Erkek 40-    
3068 Özgür Sert Erkek 40+    
3069 Rabia Akçatemiz Kadın 40-    
3070 Rıdvan Demirhan Yesido Erkek 40+    
3071 Salih Karacan Türk Eğitim Sen Erkek 40+    
3072 Seçkin Büyücek Erkek 40-    
3073 Serap Emil Kadın 40+    
3074 Sergei Fedorov Tushino Running Club Erkek 40-    
3075 Serhat Kuşeli Erkek 40-    
3076 Songül Albayrak Kadın 40-    
3077 Songül Şimşek Kadın 40-    
3078 Stanley Lockwood Erkek 50+    
3079 Taner Aksoylu ISTANBUL ORIENTEERING SK Erkek 40-    
3080 Taylan Gündeşlioğlu Erkek 40+    
3081 Tolga Ayhan Erkek 40-    
3082 Tolga Yücel Kaş-Koş Erkek 50+    
3083 Tüzbent Musayeva Atletizm Federasyon Gözlemcisi Kadın 50+    
3084 Umut Eke Erkek 40+    
3085 Veronika Psotna Kadın 40-    
3086 Yavuz Selim Sayan Yesido Erkek 40-    
3087 Yuliya Bogdanova Kadın 40-    
3088 Zeynep Fulya Adakan Kadın 40+    
3089 Vitaliy Svetnoy Erkek 40+    
3090 Hüseyin Baba Erkek 50+    
3091 Hüseyin Türkeli Erkek 50+    
3092 Roy Charles Hennekes Erkek 50+    
3093 Mehmet Dahaoğlu Erkek 40+    
3094 Elçin Özgür Büyükatalay Kadın 40+