Alaiye Halk Koşusu

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar

ALAİYE HALK KOŞUSU& KOSTÜMLÜ KOŞU 4 KM

·       Spora yeni başlayanlar, başlamak isteyenler, uzun mesafeleri koşacak düzeyde kondisyonu olmayan, dağ koşusu ve patika koşusu deneyimini yaşamak isteyen bireylere hitap eden bir yarışmadır.

·       Mesafenin kısa olması severek ve zevk alarak koşmaya engel değil. Koşulan parkurun her noktasındaki muhteşem manzara ve zaman zaman zorlu yokuşlar hem keyif almanızı hem de fazlasıyla yorulmanızı sağlayacak. 

·       4 km halk koşusunun startı diğer yarışmalardan farklı zamanda verilecek. 

Aklınızda Bulunsun!

·       Yarış mesafesi 4 km’dir. (Organizasyon komitesi yarış mesafesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklik yapıldığı takdirde yarışma öncesinde duyurulacaktır.)

·       Yarışa katılım 15 yaş ve üstüdür. 

·       Katılım için varsa sağlık raporu veya herhangi bir branşa ait 2018 yılı vizesi yapılmış sporcu lisansı kullanılabilir. Sağlık raporu ya da lisansı bulunmayan katılımcılar, organizasyon tarafından oluşturulan ‘Risk Kabul Formu ve Taahhütnameyi’ imzalayarak da yarışmaya katılabilirler.  

·       18 yaşından küçük yarışmacıların katılım sağlayabilmesi için yarışmalara katılmasında herhangi bir engel olmadığına dair ıslak imzalı veli izin belgesini ibraz etmeleri gerekmektedir. Veli izin belgesini indirmek için tıklayın. (Belgeyi indirme linki verilecek)  

·       Start numaraları dağıtımı esnasında lisans, sağlık raporu ve veli izin belgesi kontrolü yapılacaktır. 

·       Eksik belge vb. nedenlerden dolayı organizasyon tarafından yarışması uygun bulunmayan sporcu herhangi bir hak iddia edemez

·       Alanya Ultra Maraton organizasyonunda gönüllü olarak görev yardımcılarımız Alaiye Halk Koşusuna ücretsiz olarak kayıt olabilecekler. 

·       Alaiye Halk Koşusunda genel klasmanda ilk 3 sırada yer alan sporcular yaş kategorilerinde değerlendirmeye alınmazlar.

·       Kostümlü koşunun tasnifi ise kadın ve erkekler aynı kategoride değerlendirilmek üzere en iyi kostüm ödülü olarak verilecektir.

·       Yarış kuralları hakkında detaylı bilgi için ‘Genel Kurallar’ bölümünü inceleyiniz! 

 

 

Aliye Halk Koşusu Yaş Kategorileri

Erkek

Kadın

Genel Klasman

Genel Klasman 

14-16 Yaş 

14-16 Yaş 

17-20 Yaş 

17-20 Yaş 

 

 

 

 

 


Katılım Koşulları ve Kurallar

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Category Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet  
1 Ahmet Arslan 1986 Erkek 20+ S  
2 Asuman BALCI Yesido 1977 Kadın 20+ M  
3 Muzaffer Gur Antalya triatlon spor 2002 Erkek 17- S  
4 Şevket Girgin Yok 1998 Erkek 17-20 M  
5 Özkan Kaya 1987 Erkek 20+ L  
6 Onurcan Karabulut Ferdi 1996 Erkek 20+ M  
7 Cemil Yılmaz Yok 1998 Erkek 17-20 XS  
8 Ali Arslan 1996 Erkek 20+ XS  
9 Hilal Akyüz 2000 Kadın 17-20 S  
10 Tuncer Temiz alanya belediyesi spor klubü 2000 Erkek 17-20 S  
11 Gönül Temiz alanya belediyesi spor klubü 1999 Kadın 17-20 XS  
12 Selami Öztekin 2002 Erkek 17- M  
13 Musa Yörük FERDİ 1987 Erkek 20+ S  
14 Anais Guidi Sanofi runners 2002 Kadın 17- S  
15 Mahdiyeh Pourkhaleghi Chatroudi 1985 Kadın 20+ XL  
16 Ömer Öztürk MANAVGAT ULTRA 1980 Erkek 20+ XL  
17 Hatice Deniz Öztürk MANAVGAT ULTRA 1993 Kadın 20+ M  
18 Fatma Deniz MANAVGAT ULTRA 1994 Kadın 20+ M  
19 Feyza Öz MANAVGAT ULTRA 1989 Kadın 20+ M  
20 Burak Tan MANAVGAT ULTRA 1983 Erkek 20+ S  
21 Lizaveta Visheuskaya MANAVGAT ULTRA 1992 Kadın 20+ XS  
22 Ainura Moldokmatova Asia Beg 1976 Kadın 20+ M  
23 Carmen Celik 1974 Kadın 20+ S  
24 Azhar Ormokeeva Asia Beg 2002 Kadın 17- XS  
25 Onur Coşkun Yok 1985 Erkek 20+ XXL  
26 VEYSEL BADEM Alanya Şampiyon Spor Kulübü 1974 Erkek 20+ S  
27 Abdullah Ozan Cızmacı 1980 Erkek 20+ XL  
28 ökkeş yılmaz 1981 Erkek 20+ M  
29 Mehmet Cengiz Yılmaz 1989 Erkek 20+ S  
30 Furkan Özel Yok 1998 Erkek 17-20 XS  
31 Sadık Ahmet BOYNUEĞRİ Alanya Belediye Spor 1997 Erkek 20+ M  
32 Volkan Kalaycı 1993 Erkek 20+ M  
33 Çiğdem Deniz RUNARCHY 1984 Kadın 20+ M  
34 Yasin Avcı Bursaspor-Texas 1975 Erkek 20+ S  
35 Şefik Oğuzalp Doyuran 2000 Erkek 17-20 S  
36 Bertuğ Polatcı Antalya triatlon 1999 Erkek 17-20 L  
37 Murat Şahan 1971 Erkek 20+ XL  
38 Berna Mestan 1992 Kadın 20+ S  
39 Elif Çetin 1980 Kadın 20+ M  
40 Ezgi Tamay Kahraman Team Rossist 1993 Kadın 20+ M  
41 Ali Mert Yavuzoğlu Team Rossist 1994 Erkek 20+ M  
42 KEMAL ERDOĞAN 2001 Erkek 17-20 M  
43 AYSUN DURSOY YESİDO 1986 Kadın 20+ S  
44 GÜLTEN KAYA YESİDO 1965 Kadın 20+ S  
45 AYDAN ASLAN 1998 Kadın 17-20 S  
46 AYŞEGÜL KETEN YESİDO 1972 Kadın 20+ S  
47 ALİ GÜLTEKİN YESİDO 1980 Erkek 20+ M  
48 SERKAN ÖZEL YESİDO 1982 Erkek 20+ M  
49 Melih Güzel Gazipaşa Gençlerbirliği 2002 Erkek 17- M  
50 BÜŞRA KÜÇÜK 1995 Kadın 20+ S  
51 A.GÜNEŞ SOYGİRAY yesido 1962 Kadın 20+ S  
52 TONY JENNİNCS YESİDO 1945 Erkek 20+ M  
53 JAYNİ BEYAZÇİÇEK XL ÖZÇEKİM 1957 Kadın 20+ M  
54 NINA YÜKSEL 1986 Kadın 20+ S  
55 WİLHELMUS GERARDUS MARİE 1956 Erkek 20+ XXL  
56 FATMA TÜREN YESİDO 1963 Kadın 20+ M  
57 GÜLTEN BAYKAN YESİDO 1971 Kadın 20+ M  
58 SİMİN SHAFİEE 1956 Kadın 20+ M  
59 NESLİHAN ATEŞ YESİDO 1992 Kadın 20+ S  
60 AYDIN KIZGIN 1996 Erkek 20+ M  
61 YAVUZ SELİM SAYAN YESİDO 1983 Erkek 20+ M  
62 MUSTAFA KAYA YESİDO 1999 Erkek 17-20 M  
63 GİZEM GÜVENÇ SUNPARK 1988 Kadın 20+ M  
64 GÜLGÜN AHENK CURNAL SUNPARK 1980 Kadın 20+ M  
65 EKREM CURNAL SUNPARK 1972 Erkek 20+ L  
66 BİLGE AKBAL AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ S.K. 1994 Kadın 20+ S  
67 Bircan Ergin Gazipaşa gençler birliği 2002 Kadın 17- XS  
68 SİNAN ÖZEN 1997 Erkek 20+ M  
69 Avni Şanlı gazipaşa gençler birliği 2002 Erkek 17- S  
70 BAYRAM ÖZTÜRK 1997 Erkek 20+ M  
71 ÖMER FARUK NAZLI 1993 Erkek 20+ M  
72 DURMUŞ GEREK 1997 Erkek 20+ M  
73 gülşah çolak 1988 Kadın 20+ M  
74 HALDUN KOMSUOĞLU DRİTA 1976 Erkek 20+ M  
75 BUKET KOMSUOĞLU 1990 Kadın 20+ XS  
76 FATMA TURAN 1999 Kadın 17-20 M  
77 TAYLAN YASİN 1977 Erkek 20+ M  
78 ÖZKAN YILMAZ 1986 Erkek 20+ S  
79 Vildan Rende Yesido 1985 Kadın 20+ S  
80 ZELİHA AKTAŞ 1987 Kadın 20+ L  
81 Melis Callı Yesido 1996 Kadın 20+ L  
82 Fikret Türkoğlu yesido 1983 Erkek 20+ XXL  
83 KAMİL KESTEK 1996 Erkek 20+ L  
84 ABDULKERİM TAŞDEMİR 1984 Erkek 20+ M  
85 İBRAHİM ETHEM ŞEKER 1991 Erkek 20+ S  
86 Sara Ahmad Mohammed Qwaider 1998 Kadın 17-20 S  
87 HAYRETTİN ŞEKER 1961 Erkek 20+ XS  
88 Elvan Güneş Altav 1968 Kadın 20+ S  

Bekleyen Katılımcılar

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet  
1 Ultra Trail 1982 M  
2 Ali Can 1995 XS  
3 Emine Yeşim Aydın İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KULÜBÜ 1984 S  
4 Ali Yıldız 1998 XS  
5 Hakan Durmaz 1987 M  
6 Yusuf Alay 1985 L  
7 soner çakır 1980 L  
8 Aydan Aslan Individual 1998 M  
9 Ahmet Berk Koşcağız antalya triatlon 2000 S  
10 Baturalp Polatcı Antalya Triatlon 2002 M  
11 Tuğçe Ünal 1993 S  
12 Beyza Ünal 1999 M  
13 Çağıl Çağlar Alkü Doğa Sporları Kulübü 1995 L  
14 Sara Quwider Alanya HEP University 1998 M  
15 Defne Demirtunç 1994 XS