Keykubat Dağ Koşusu

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 0 0 0 0
CP-1 Hıdırellez Tepesi 10 11 0 0 0
Bitiş 21 0 0 0 0 7:00

KEYKUBAT DAĞ KOŞUSU 21 KM

·       5 km beni yormaz ama kendimi ultra maraton koşmak için hazır hissetmiyorum diyenler, 21 km’lik Keykubat Dağ Koşusu etabımızı seçebilirsiniz! 

·        Bu etap bir sonraki ultra maraton yarışımıza hazırlanmanız için doğru bir tercih olacaktır. 

·       Diğer etaplarda olduğu gibi 21 km Keykubat Dağ Koşusu etabı da, Alanya Deniz Feneri’nden başlayıp şehrin simgelerinden Kızıl Kuleyi, Alanya Kalesi’nin Surlarını, Damlataş Mağarası’nı, muz bahçelerini geride bıraktıktan sonra, Toroslara doğru kısa ama etkili bir tırmanış sonrasında, eşsiz manzara ve doğal güzellikler eşliğinde bitiriş noktası olan Kızıl Kule’ye dönüş başlayacak.

·        Yarış, 8. km’ye kadar Alanya Ultra Trail ve Toros Dağ Maratonu ile aynı parkurda koşulduktan sonra, yükseltinin 600 mt’ye ulaştığı ve harika Alanya manzarasına sahip Hıdırellez Tepesi civarında diğer parkurlardan ayrılarak dönüş yönüne girecek. Uzunca bir inişi kat ettikten sonra Cleopatra Plajına doğru ilerliyor. 

·       Cleopatra Plajı’na gelince 1 km kadar kumsaldan koştuktan sonra Damlataş Mağarası önünde kalan alanda patikalara kavuşulacak.

·       Patikalardan ilerleyip Alanya Kalesi’ni çevreleyen surları takiben Kale’nin üst kısmına ulaşacaklar.

·       Yarışmacılar, keyifle koşulan patikaları, tarihi yolları, harika manzarayı ve Alanya Tersanesi’ni geride bıraktıktan sonra Kızıl Kule’de bitiş alanına ulaşacaklar.  

 

Aklınızda Bulunsun!

·       Yarış mesafesi 21 km’dir. (Organizasyon komitesi yarış mesafesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklik yapıldığı takdirde yarışma öncesinde duyurulacaktır.)

·       Yarışa katılım 18 yaş ve üstüdür. 

·       Yarışmalara, herhangi bir spor federasyonu tarafından verilmiş ve 2018 yılı vizesi yapılmış sporcu lisansı ya da hekim tarafından verilmiş sağlık raporu ile katılım sağlanabilir.

·       Sağlık raporunun alındığı tarih ile yarış tarihi arasındaki sure 6 aydan daha uzun olursa sağlık raporu geçersiz sayılacaktır. 

·       Start numaraları dağıtımı esnasında lisans ve sağlık raporu kontrolü yapılacaktır. 

·       Eksik belge vb. nedenlerden dolayı organizasyon tarafından yarışması uygun bulunmayan sporcu herhangi bir hak iddia edemez. 

·       Keykubat Dağ Koşusunda genel klasmanda ilk 3 sırada yer alan sporcular yaş kategorilerinde değerlendirmeye alınmazlar.

·       Keykubat Dağ Koşusu etabı için avantajlı grup kaydı ve erken kayıt seçenekleri bulunmaktadır. Detaylar için ‘Kayıt’ bölümünü inceleyiniz. 

·        2017 Yılı’nda Keykubat Dağ Koşusu 21 km etabına katılıp, kadınlarda ve erkeklerde genel klasmanda ilk 5 sırada yer alan yarışmacılarımız 2018 Yılı’nda aynı etaba ücretsiz katılım hakkına sahiptir. Bu haktan yararlanmak için kayıtların 12 Mart 2018 Tarihine kadar tamamlanması gerekmektedir.

·       Yarış kuralları hakkında detaylı bilgi için ‘Genel Kurallar’ bölümünü inceleyiniz! 

 

Keykubat Dağ Koşusu 21 km Etabı İçin Taşınması Zorunlu Malzemeler

- Cep Telefonu 
- En az 500 ml su ya da sıvı

Tavsiye Edilenler

 

Keykubat Dağ Koşusu 21 Km Yaş Kategorileri

Erkek

Kadın

Genel Klasman 

Genel Klasman

30-39 Yaş

30-39 Yaş

40-49 Yaş

40 -49 Yaş

50 + Yaş

50 + Yaş

 

 

 

 

 

 

 

 

                                


Katılım Koşulları ve Kurallar

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Category Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet    
1 Fabrizio Guidi Sanofi Runners 1968 Erkek 50+ M    
2 Vanessa Guidi Sanofi Runners 1971 Kadın 40+ M    
3 Yasemin Can Kasımpaşa Spor Kulübü 1992 Kadın 30- XS    
4 Mevlüt Kabadayı 1975 Erkek 40+ M    
5 Harun Tan ULTRASET MANAVGAT 1988 Erkek 30+ S    
6 Hülya Kıvrak Ultraset Manavgat 1981 Kadın 30+ XS    
7 Cem Cemalettin Balcı Yesido 1974 Erkek 40+ M    
8 Bahar Baltacı ADİDAS RUNNERS İSTANBUL 1985 Kadın 30+ S    
9 Engin Çetinay BodRunners 1982 Erkek 30+ M    
10 Aysan Öztaylan AnkaRunnig 1988 Erkek 30+ M    
11 Murat Tanınmış ULTRASET MANAVGAT 1986 Erkek 30+ S    
12 Melike Arslan 1986 Kadın 30+ S    
13 Ayhan Esen ADIDAS RUNNERS ISTANBUL 1981 Erkek 30+ M    
14 Muhammet Hüseyin Celiloğlu YESİDO 1990 Erkek 30- L    
15 Reetta Vellacott 1985 Kadın 30+ S    
16 Belgin Karslıoğlu 1983 Kadın 30+ S    
17 Esma Kozanoğlu ANKARUNNING 1983 Kadın 30+ XS    
18 Yusuf Levent Ozdemir My Life 1969 Erkek 40+ XL    
19 Fırat Küçükdalgıç Runarchy 1986 Erkek 30+ M    
20 Emine ÖGÜR 1992 Kadın 30- XS    
21 Emin Emre Eren Akbank Koşu Takımı 1982 Erkek 30+ M    
22 Tevfik Akıncı Batı Akdeniz Macera Spor Klubu 1984 Erkek 30+ S    
23 Rıdvan Demirhan YESIDO 1979 Erkek 30+ S    
24 Serhat Cihan 1984 Erkek 30+ L    
25 Doğan Caner Uysal ANTALYA RUNNERS 1987 Erkek 30+ L    
26 Sybille Villette 1973 Kadın 40+ S    
27 Bahar Anayurdu Kırcalı runningacademy 1978 Kadın 40+ S    
28 Hüseyin Acarbay Antalya Runners 1988 Erkek 30+ M    
29 Esin Çavga 1982 Kadın 30+ M    
30 Murat Alatlı 1982 Erkek 30+ L    
31 Oğuzhan Öztürk MANAVGAT TÜRK EĞİTİM SEN 1978 Erkek 40+ M    
32 Hakan Emden Adidas Runners İstanbul 1977 Erkek 40+ M    
33 Işık Ciniviz Alatlı 1981 Kadın 30+ S    
34 Zekine Pündük 1973 Kadın 40+ S    
35 Metin Şahin 1978 Erkek 40+ L    
36 Merve Önler 1987 Kadın 30+ S    
37 Alper Deniz 1985 Erkek 30+ L    
38 Mehmet Ergül ANKARA KOŞUYOR 1988 Erkek 30+ L    
39 Adam Yunisov Ankara Koşuyor 1978 Erkek 40+ L    
40 Menduh Ünal Akbank Koşu 1979 Erkek 30+ S    
41 Yasin Kansu NOVARTIS 1978 Erkek 40+ S    
42 Oivind Andersen Varegg Fleridrett 1972 Erkek 40+ L    
43 Barış Akçalı Ankara Koşuyor 1976 Erkek 40+ L    
44 Cem Gürcan HÜMAK 1976 Erkek 40+ XL    
45 Mümin Güneş GalataUnited 1981 Erkek 30+ L    
46 Emrah Dirmit HÜMAK 1986 Erkek 30+ L    
47 Çiğdem Deniz 1984 Kadın 30+ M    
48 Nimet Karatas Spartan Run 1988 Kadın 30+ S    
49 Turceyin Aklbulut BodRunners 1987 Kadın 30+ S    
50 Sinan Durna 1994 Erkek 30- S    
51 Celal Kuz YESİDO 1975 Erkek 40+ XL    
52 Serpil Budak Ankarunnıng 1979 Kadın 30+ S    
53 Elif Peker BiKoşuAdana 1984 Kadın 30+ L    
54 Doğuşcan ÖZTAŞ Bireysel 1992 Erkek 30- M    
55 Serkan Özel YESİDO 1982 Erkek 30+ M    
56 Duygun Yurteri Ferdi 1984 Erkek 30+ M    
57 Cumali İmrat Ultrasetfitness 1990 Erkek 30- M    
58 Ahmet Serdar Erenler BikoşuAdana 1977 Erkek 40+ L    
59 Ahmet Savgat FAB DİZAYN 1980 Erkek 30+ L    
60 Mine Erdogan 1986 Kadın 30+ M    
61 Jan Bomba 1967 Erkek 50+ XL    
62 Mehmet Ali Koçak ankarunning 1986 Erkek 30+ M    
63 Alla Khaitova 1975 Kadın 40+ S    
64 Mehmet Kara Yesido 1973 Erkek 40+ M    
65 Naciye Değirmencioğlu Koşu Dünyamız 1956 Kadın 40+ S    
66 Zeynep Yıldız 1979 Kadın 30+ M    
67 İnci Döndaş 1977 Kadın 40+ S    
68 Süleyman Gül runarchy 1982 Erkek 30+ M    
69 Emirhan Demirel Vamos! Sports Complex 1987 Erkek 30+ M    
70 Elif Gül Bayındır 1987 Kadın 30+ XS    
71 Can Ahiska Spartacus 1985 Erkek 30+ M    
72 Ammann Werner tri team zugerland 1949 Erkek 50+ L    
73 Faruk Yigen 1987 Erkek 30+ M    
74 Bülent Musellim 1971 Erkek 40+ L    
75 Görkem Güner 386-DX40 1978 Erkek 40+ M    
76 Alper Doğan 1978 Erkek 40+ M    
77 Burcu Güneysu ANKARUNNING 1983 Kadın 30+ XS    
78 Mehmet İshan Mamiş 1992 Erkek 30- M    
79 Seda Usluer ANKARUNNING 1978 Kadın 40+ M    
80 Zekeriya Yücetürk Alanya Belediyespor Kulübü 1989 Erkek 30- S    
81 Emirhan Altıntaş ALDOSK 1997 Erkek 30- XL    
82 Abdulkerim Taşdemir 1984 Erkek 30+ S    
83 Başak Duman Intersport 1990 Kadın 30- S    
84 Simon Nicolas 1972 Erkek 40+ L    
85 Pierre Dionisi 1972 Erkek 40+ XL    
86 Philippe Lavergne 1962 Erkek 50+ M    
87 Elsa Jouanolou Les petits pédestres 1988 Kadın 30+ S    
88 Alper Durmus 1983 Erkek 30+ L    
89 Selim Barkan ANKARUNNING 1986 Erkek 30+ M    
90 Azime Burcu Solak KOŞU KADINI & ANKARA KOŞUYOR 1988 Kadın 30+ S    
91 Semih Burhan Kantarcı ANKARUNNING 1989 Erkek 30- M    
92 Zeynep Aykan 1977 Kadın 40+ M    
93 Mehmet Kaya Lyk ı a Doğa sporları kulübü 1947 Erkek 50+ M    
94 Ebru Karaca 1976 Kadın 40+ L    
95 Bayram Ülker KİB RUNNING 1985 Erkek 30+ L    
96 Kemal Aksu KİB RUNNING 1983 Erkek 30+ M    
97 Engin Kılıç BİREYSEL 1975 Erkek 40+ S    
98 Cem Şah 1975 Erkek 40+ L    
99 Alper Pancaroğlu ANKARUNNING 1981 Erkek 30+ L    
100 Civan Mert Demircigil ANKARA KOŞUYOR 1987 Erkek 30+ M    
101 Sercan Canbey Ankara Koşuyor 1986 Erkek 30+ M    
102 Baptiste Vincon 1992 Erkek 30- M    
103 Maryam Tahbaz 1979 Kadın 30+ S    
104 Amir Mirshemirani 1978 Erkek 40+ M    
105 Şeyma Özdemir 1980 Kadın 30+ XS    
106 Tatiana Vukolova 1980 Kadın 30+ XS    
107 Mehmet Arslan 1976 Erkek 40+ M    
108 Neda Hosseini Persian Choutte dentist 1979 Kadın 30+ M    
109 Ayşegül Karaca 1979 Kadın 30+ M    
110 Naeimeh Hosseini Persian Choutte dentists 1982 Kadın 30+ M    
111 Mona Mehdizadeh Persian Choutte dentists 1983 Kadın 30+ S    
112 Jafar Hosseini Persian Choutte dentists 1957 Erkek 50+ L    
113 Samaneh Hosseini Persian Choutte dentists 1984 Kadın 30+ S    
114 Bekir Çakaroğlu IZELTAS 1987 Erkek 30+ M    
115 Ostra Marije Kling Karakus HALOSKA OUTDOOR PRODUCTS 1976 Kadın 40+ M    
116 Elif Özmenek Çarmıklı 1974 Kadın 40+ M    
117 Arslan Çehrelioğlu VEGAN RUNNERS 1984 Erkek 30+ M    
118 Mehmet Erkul 1975 Erkek 40+ M    
119 Çağdaş Acar Antalya Runners 1985 Erkek 30+ S    
120 Hazal Kutlu ANKARUNNING 1995 Kadın 30- S    
121 Adil Dursun Bam Clup/ Antalya Runers 1957 Erkek 50+ M    
122 Mehtap Kantemir ANKARUNNİNG 1982 Kadın 30+ XS    
123 Çiğdem Çetinkaya ANKARUNNİNG 1984 Kadın 30+ S    
124 Faruk Aydın ANKARUNNING 1987 Erkek 30+ S    
125 Yasin Avcı Bursaspor-Texas 1975 Erkek 40+ S    
126 Mehmet Parlak Manavgat Kosuculari 1966 Erkek 50+ M    
127 Levent Polat 1985 Erkek 30+ M    
128 Mustafa Kaya Yesido 1999 Erkek 30- S    
129 Canberk Özsaraç Ankarunning 1992 Erkek 30- M    
130 Özgül Yaşar Ankarunning 1993 Kadın 30- S    
131 Martin Bernhart ALDOSK 1963 Erkek 50+ XL    
132 Ferhat Toprak ANKARUNNING 1983 Erkek 30+ M    
133 Hasan Öz moda tuhafiye 1958 Erkek 50+ M    
134 Erol Uzun Bireysel 1966 Erkek 50+ L    
135 Hüseyin Aydın Aktaş antalyaspor 1981 Erkek 30+ M    
136 Fehmi Bildik fal dizayn s.k. 1968 Erkek 50+ L    
137 Onur Senturk Batı Akdeniz Macera Spor Kulübü / Antalya Runners 1979 Erkek 30+ M    
138 Gurur Çiçekoğlu 1990 Erkek 30- L    
139 Uğur Kaplan BİREYSEL 1982 Erkek 30+ S    
140 Pauline Ecorchard 1991 Kadın 30- M    
141 Ahmet Aksöz Ankarunning 1994 Erkek 30- M    
142 Talat Demirel 1981 Erkek 30+ M    
143 Saeed Soltani Nejad 1993 Erkek 30- XXL    
144 Omid Tavakol Persian Choutte dentists 1982 Erkek 30+ M    
145 Gaye Gonulal middle earth travel 1974 Kadın 40+ S    
146 Volkan Koç 1978 Erkek 40+ M    
147 İpek Kocaman 1985 Kadın 30+ S    
148 Burhan Kocaman 1982 Erkek 30+ M    
149 Yorgos Raptis 1973 Erkek 40+ XL    
150 Evren Odabaşıoğlu Ankara koşuyor 1981 Erkek 30+ L    
151 Mohammad Tavakoli Allahabadi 1989 Erkek 30- M    
152 Hanife Gürbüz 1997 Kadın 30- S    
153 Rabiye Demirel 1994 Kadın 30- S    
154 Tuğba Demirel 1994 Kadın 30- XS    
155 Taylan Gundeslioglu 1971 Erkek 40+ S    
156 Alireza Eskandari Nasab Siah Kouhi 1995 Erkek 30- M    
157 Gary Finnerty 1979 Erkek 30+ S    
158 Mehmet Can Karakuş YESİDO 1985 Erkek 30+ L    
159 Ahmet Mumcu Bireysel 1982 Erkek 30+ XL    
160 Halil Kurtuluş Karakuş HALOSKA OUTDOOR PRODUCTS 1978 Erkek 40+ L    
161 Özgür Tomruk Running Academy 1971 Erkek 40+ L    
162 Bade Tomruk Running Academy 1971 Kadın 40+ S    
163 Aykut Baylas 1992 Erkek 30- M    
164 Orhan Yilmaz 1976 Erkek 40+ XL    
165 Natalia Gyurten 1986 Kadın 30+ S    
166 Ali Özkan Taşkıran Bireysel 1969 Erkek 40+ M    
167 İbrahim Karagöz 1975 Erkek 40+ L    
168 Kübra Dalman OUTDOOR FITNESS 1996 Kadın 30- XS    
169 Tuna Taşkın OUTDOOR FlTNESS 1995 Erkek 30- S    
170 Şirin Kuş ANTALYA RUNNERS 1981 Kadın 30+ S    
171 İsmet Ergüleç Hızlı ve Öfkeli Kaplumbağalar 1972 Erkek 40+ S    
172 Fatih Topçu Asla Durma 1978 Erkek 40+ M    
173 Mehmet Zeki Sarı -Politek inşaat teknik ticaret ltd şti 1990 Erkek 30- M    
174 Arif Yigit Arik Antalya Runners 1988 Erkek 30+ M    
175 Ibrahım Comert 1980 Erkek 30+ L    
176 Zülfü Karabulut Antalya Triatlon Spor Kulübü 1984 Erkek 30+ M    
177 Can Artam 1981 Erkek 30+ M    
178 Bilge Güven AdımAdım 1984 Erkek 30+ S    
179 Mehmet Dahaoglu 1976 Erkek 40+ M    
180 Yakup Uslu 1973 Erkek 40+ XL    
181 Mehmet Kural 1955 Erkek 50+ L    
182 Mithat Görgün 1969 Erkek 40+ L    
183 Mustafa Algan Antalya Runners 1968 Erkek 50+ L    
184 Cemile Aksu AR 1979 Kadın 30+ XS    
185 Büşra Özer Gülhane GSK 1996 Kadın 30- S    
186 Yulia Zakrevskaya 1988 Kadın 30+ S    

Bekleyen Katılımcılar

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet    
1 Muhittin Alp Bireysel 1995 L    
2 Canan Topaloğlu 1986 S    
3 Ümithan Kukul Bireysel 1999 S    
4 Allan Lyng Oelleboelle Loeberne 1962 L    
5 Burcu Ilhan Bodrunners 1983 S    
6 Veysel Birinci Spin Çantam 1971 XXL    
7 Mustafa Ekseri FERDİ- KAPADOKYA A V A N O S 1958 L    
8 Ali Bekir Yılfırım 1975 M    
9 Fatih Yılmaz 1995 S    
10 Aykut Kırsay Ballı kaya doğa sporları 1991 M    
11 Ayşegül Özduman Kadıkoy Runners, INTERSPORT 1981 M    
12 Hakan Akcagöz Antalya Runners 1990 M    
13 Figen Karayiğit ANTALYA RUNNERS 1987 S    
14 Mevlüt Arıkan 1978 M    
15 Soner Yenimol #macerakolik 1981 M    
16 Nurettin Dağlıoğlu 1984 S    
17 Fikret Umut İmren İnterspor 1975 M    
18 Serkan Arıkan 1982 L    
19 Umut Kaçar Alanya belediye spor 1999 M    
20 Eray Bıyıklı Bireysel 1999 L    
21 Ayşe Süer 1983 XS    
22 Abdullah Er 1981 XXL    
23 Akın Yeniceli aytemizalanyaspor 1986 M    
24 Kudret Arabacı Uludağ Üniversitesi Spor Kulübü 1987 M    
25 Selim Öz SNAKES TEAM 1985 S