Keykubat Dağ Koşusu

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Başlangıç 0 5 0 0 0
Checkpoint 1 5 8 177 0 0 1:30
Checkpoint 2 13 9,5 1294 0 0 3:00
Checkpoint 3 22,5 6,5 1375 0 0 4:30
Bitiş 28 0 1600 0 0 6:00

 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Keykubat Dağ Koşusu etabı, Alanya Deniz Feneri’nden başlayıp şehrin simgelerinden Kızıl Kuleyi, Alanya Kalesi’nin Surlarını, Damlataş Mağarası’nı, muz bahçelerini geride bıraktıktan sonra, Toroslara doğru kısa ama etkili bir tırmanış sonrasında, eşsiz manzara ve doğal güzellikler eşliğinde bitiriş noktası olan Kızıl Kule’ye dönüş başlayacak.

Koşu, 23 Mart 2019 tarihinde saat 09:00'da Alanya deniz fenerinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 6 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

 


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category    
1 Hilal Karabulut Kadın 40-    
2 Hatice Yerlikaya Yesido Kadın 40+    
3 Mehmet Can Karakuş Yesido Erkek 40-    
4 Meryem Kılınç Gündoğdu PTT Spor Kadın 40-    
5 Yann Lambert Erkek 40+    
6 Cem Cemalettin Balcı YESIDO Erkek 40+    
7 Onur Coşkun ALANYA HAN EMLAK :) Erkek 40-    
8 Olga Khmelnova Kadın 40-    
9 Mümin Güneş Galata Runners Erkek 40-    
10 Øivind Andersen Varegg Fleridrett Erkek 40+    
11 Panthea Vosoughmohebbi Kadın 40-    
12 Amanda Bruman Bräcke sk motion Kadın 40-    
13 Süleyman Şahin ZİRVE DAĞCILIK GAZİANTEP ŞUBESİ Erkek 40-    
14 Natalia Sofronova INCON Kadın 40+    
15 Pavel Zaripov Erkek 40-    
16 Yusuf Levent Özdemir B O Y B O T E X T I L E Erkek 50+    
17 Murat Tanınmış İzeltaş Erkek 40-    
18 Elena Zhdanova Kadın 40-    
19 Başaran Canbulat Erkek 40-    
20 Bilge Gölge Ordos Kadın 40-    
21 Blanfune Stephane WILD TEAM THRIATLON Erkek 50+    
22 Barbara Lechner Kadın 40-    
23 Murat Akkoyunlu Erkek 40+    
24 Serhat Bilbay ZİRVE DAĞCILIK GAZİANTEP ŞUBESİ Erkek 40-    
25 İsa Kaya ZİRVE DAĞCILIK GAZİANTEP ŞUBESİ Erkek 40-    
26 Ezgi Küşüm Ultrun Kadın 40-    
27 Amna Subasic ULTRUN Kadın 40-    
28 Hakan Emden adidasrunnersistanbul Erkek 40+    
29 Ahmet Anıl Aydın Erkek 40+    
30 Duygun Yurteri İstanbul Triatlon Erkek 40-    
31 Artem Kuftyrev INSTARUN Erkek 40-    
32 Fabrice Gaujour ARYA Erkek 40+    
33 Elena Lyubtsova Trailrunningschool Kadın 40-    
34 Nisan Papila Ankara Koşuyor Kadın 40-    
35 Emirhan Demirel ANKARUNNING Erkek 40-    
36 Caroline Potelle Kadın 40+    
37 Yulia Prapor Trail Running School Kadın 40-    
38 Ebru Boz Ludus Athletics Kadın 40+    
39 Faramarz Can Cevatzade Salomon cappadocia Erkek 50+    
40 Arzu Cevatzade Salomon cappadocia Kadın 40+    
41 Onur Yiğit Yayak LudusAtletik Erkek 40-    
42 Sybille Villette Ludus Atletik Kadın 40+    
43 Açelya Başbuğ Erten Ludus Athletics Kadın 40+    
44 Mehdi Ebrahimzade İntersport Erkek 40-    
45 Başak Duman Salomon Running Tr Kadın 40-    
46 Olga Zanina Trail Running School Kadın 40-    
47 Becoulet Anissa Kadın 40+    
48 Ahmet Kaya CEGET Erkek 50+    
49 Anna Gorbunova Kadın 40-    
50 Anna Yurkina Trailrunningschool 4E_SUTKII Kadın 40-